موسسه فرهنگی آموزش قرآن و تجوید (میقات القرآن)

بسم الله الرحمن الرحیم

با استعانت از درگاه پروردگار مهربان و با عنایات خاصّه حضرت ولیعصر (عج) و با آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و درود به روان شهدای عالیقدر انقلاب اسلامی، در راستای انجام مسئولیت خطیر آموزش معارف قرآنی و اعتلای پرچم سبز علوی و ترویج فرهنگ تشیع که نشأت گرفته از قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت -سلام الله علیهم اجمعین- (ثقلین) می باشد، با تشکیل جلسات قرآنی متعدد و منسجم در موضوعات تجوید قرآن کریم، احکام عملیه، عقاید و ادبیات عرب پذیرای برادران و خواهران علاقمند به قرآن کریم به صورت رایگان بوده است که امروزه یکی از بزرگترین مراکز آموزشی کشور به شمار می آید.

تاریخچه میقات القرآن

اعلانات

 • جلسه چهارم

  خلاصه متن جلسه در حال آماده سازی.

  دانلود...
 • میلاد با سعادت امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مبارک باد.

 • فضيلت اين نماز: هر كه آنرا بجا آورد توبه اش قبول گرديده و گناهانش آمرزيده شود و طلبكاران او در روز قيامت از او راضي شوند و با ايمان بميرد و دينش حفظ شود در آخرالزمان و قبرش وسيع گردد و نوراني شود و والدينش از او راضي گردند و مغفرت شامل حال والدين او و نسل او مي گردد و وسعت  رزق پيدا كند و ملك الموت با او در وقت مردن مدارا كند و به آساني جان مي دهد. 

  نحوه خواندن آن...
 • نرم افزار موبایلی پرسش های سایت

  با این نرم افزار میتوانید کلیه پرسش و پاسخ های سایت به همراه امکان ارسال سوال های خود و آرشیو آنها را روی موبایلتان داشته باشید.

  دانلود...
 • مبحث ممنوعیت شراب: جلسه 3
  دانلود از اينجا...
 • پاسخ به شبهات اعتقادی: شبهه سوم

  شبهه3: اگر قمه زدن و زدن بر سر و سینه پاداش بزرگی دارد،چرا علمای شیعه قمه نمی‌زنند؟

  پاسخ: چنین ادعایی که شیعیان معتقدند قمه زنی و خونین کردن سر و بدن پاداش بزرگی دارد صرفاً یک ادعا بوده و قابل استناد نیست؛ چرا که علمای شیعه از متقدمین و متأخرین چنین نظری نداشته‌اند. فتاوای مراجع عظام و علمای شیعه در رابطه با عزاداری حول چهار مطلب ذیل بوده است: ...

  ادامه مطلب...
 • ثبت نام کلاس های ادبیات عرب

  ثبت نام کلاسهای ادبیات عرب ویژه برادران شعبه مرکزی به مدت یک هفته روزهای زوج و پنجشنبه از ساعت 4 بعدازظهر تا 9 شب

  شروع کلاس دوشنبه 98/4/17 ساعت 5:30 الی 7 بعدازظهر

 • دریافت فایل جلسه روز شنبه، سخنرانی بهمراه مقتل خوانی و ذکر مصیبت و روضه به همراه متن خلاصه سخنرانی.

  دانلود از اينجا...

مباحث اعتقادی

9
8
7
6
5
4
3
2