آخرین پرسش های ارسالی

باسلام وعرض خداقوت خانواده ای پدرومادرو بچه هایشان ازبچگی درگیرمسائل اذیت ازجانب اجنه وسحربودند وخیلی مشکلشون پیچیده س.فقط مختصرامیگم که روی همه چیززندگیشون اثرگذاشته ازدواج های دخترهاوپسرها که یاازدواج نمیکنن یااگرکردن موفق نبوده ومدام مشکل دارن.حتی دیگران هم ارتباط خوبی باهاشون ندارن وبه دیده تحقیربهشون نگاه میکنن.پیش علمارفتن ودستورالعملهای مختلفی انجام دادن.تاحدودی حل شده ولی هنوزدرگیرن.دخترکوچیک خانواده که هنوزشباتوخواب جیغ میزنه اونارومیبینه که اذیتش میکنن.گفتن خونه شونم مشکل داره ولی پدرشون راضی به فروش وجابجایی نمیشه... لطفاراهنمایی بفرماییدچکارکنن. تشکر (کد: 425006)

باسمه تعالی

1- برنامه دهگانه هفتگی (لینک) را انجام دهید و بعد از ۱۵ روز گزارش کار خود را برای ما ارسال نمایید.

2- حتماً بحث جن (لینک) را گوش کنید.

 

باسلام بنده برنامه دهگانه هفتگی رومیخوام..توجواب سوالات یک قسمت نوشته برنامه دهگانه وآبی نوشته لینک ولی هرچی روش میزنم واردنمیشه.لطفاراهنمایی بفرمایید.تشکر (کد: 425005)

باسمه تعالی
رجوع کنید به بخش سخنرانی ها (از منوی بالای سایت)، سخنرانیهای استاد مخملباف، مبحث دعا، جلسه 76 (لینک).

باسلام و احترام؛ لطفا راهنمایی بفرمائید. حدود 13 سال هست که مشکل شدید کاری و مالی دارم. به ناحق حقوقم تضییع میشه و کارم اصلا پیش نمیره. الان هم دچار مشکل شدید مالی هستم که به زندگی خانوادگی هم آسیب رسونده. توی این مدت هرجوری که بفرمایید راز و نیاز و نذر کردم. توی تمام اماکن متبرکه دعا کردم و از خدا خواستم. توی همه روزهای سفارش شده با هردعایی که سفارش شده بود. حتی اعمال ده گانه ای که شما فرمودید رو در حد توانم انجام دادم. کفر نمیکنم ولی دارم ناامید میشم. مگه میشه برای استجابت یک دعای شرعی و معضلی که داره شر میشه جوابی داده نشه. سفارش علمای بزرگ درخصوص برآورده شدن حاجات رو انجام دادم و ... . دیگه دستم جایی بند نیست و تنها امیدی که داشتم هم نشد که نشد. چیکار کنم که صدای من هم شنیده بشه؟ حال معنوی خوبی ندارم و امیدم داره از دست میره (کد: 425004)

باسمه تعالی

شما باید همچنان برنامه ده‌گانه هفتگی را ادامه دهید و بدانید که مشکل مالی چیزی نیست که با ده جلسه یا یک ماه و چند ماه حل شود بلکه باید صبر و حوصله کرده و تحمل تبعات گذشته نمود تا برنامه درست شود لکن برای اینکه ان شاء الله زودتر به نتیجه برسید این جمعه نماز جعفر طیار را آنطور که در مفاتیح الجنان ذکر شده است بخوانید. ان شاء الله به زودی مشکل حل خواهد شد.

سلام. کسی که با پارتی بازی استخدام میشه حکمش چیه؟ از تخصص نگین که پارتی بازی معنی دیگه ای داره. یعنی تمام قانون رو زیر پا گذاشتن و یکی از آشناها یا سفارش شده ها رو جایی استخدام کنن. خدا به آبروی مهدی فاطمه لعنت کنه کسایی که با پارتی بازی حق دیگران رو میخورن. (کد: 425002)

باسمه تعالی

شرعاً جایز نیست مگر اینکه در جایی باشد که حقوق دیگران به هیچ وجه تضییع نشود.

سلام من به این یقین رسیده ام که معمولا تا از چیزی یا کسی تعریف و تمجید میکنم و یا حتی فقط از قلب من این موضوعات میگذرد آن کس یا چیز دچار چشم زخم و آسیب می شود. با این که من نیت بدی ندارم چرا این اتفاق می افتد؟ آیا راه کار برای حل همیشگی این موضوع وجود دارد؟ (کد: 424998)

باسمه تعالی

برنامه دهگانه هفتگی (لینک) را تا 40 روز انجام دهید سپس گزارش کار خود را برای ما ارسال نمایید.

باعرض سلام وخسته نباشید.آقا یی که 30ساله هستند مجرد هستند کار ندارن وبینهایت خود رأی هست واز سالها قبل ک پدرشان فوت کردند بابلند پروازی هاوندانم کاریهایش همیشه خانواده را با انکه با کارهایش مخالفت کرده اند به رنج وسختی ..انداخته.برای اینکه دست از خودرأی بودن بردارد چکار کنیم.با اینکه همه خونواده با کارهای او مخالفت کرده وسعی میکنیم راه رو از چاه نشونش بدیم ولی گوشش بدهکار نیست وکاری رو میکنه ک خودش میخاد ودوباره قرض وقوله وبدبختی میاره2.برای کسی که کند فهم وکم عقل هست و نمیتواند مسایل زندگی شخصی اش رامدیربت کند چه دعایی بخوانیم.ممنونم از راهنماییتون (کد: 424997)

باسمه تعالی

1- برنامه دهگانه هفتگی (لینک) را انجام دهید. اگر نتیجه ای نگرفتید به ما گزارش دهید.

2- دعای مطالعه را بخوانید (اللّٰهُمَّ أَخْرِجْنِي مِنْ ظُلُماتِ الْوَهْمِ ، وَأَكرِمْنِي بِنُورِ الْفَهْمِ . اللّٰهُمَّ افْتَحْ عَلَيْنا أَبْوابَ رَحْمَتِكَ ، وَانْشُرْ عَلَيْنا خَزائِنَ عُلُومِكَ ، بِرَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ.). تعقیبات نماز و نیز دعای "سُبْحانَ مَنْ لا یَعْتَدی عَلی اَهْلِ مَمْلَکَتِهِ سُبْحانَ مَنْ لا یُاخِذُ اَهْلَ الاَرْضِ بِألْوانِ الْعَذابِ سُبْحانَ الرَّئُوفُ الرَّحیم اَللّهُمَّ اجْعَلْ لی فی قَلْبی نُوراً وَ بَصَراً وَ فَهْماً وَ عِلْماً اِنَّکَ عَلی کُلِ شَیءٍ قَدیر" را بعد از هر نماز بخوانید.

 

باسلام و تشکر فراوان از استاد محترم... میخواستم بدونم چه کارهایی انجام دهیم تا در فتنه های قبل از ظهور دچار لغزش نشیم؟؟؟ نگرانی و ترس زیادی دارم که دچار اشتباه بشم و راهم رو گم کنم تو فتنه های اخرالزمان ممنون میشم راهنماییم کنید؟؟ (کد: 424996)

باسمه تعالی

فقط و فقط اعتقادات خود را تکمیل نمایید و در شناخت امام عصر -ارواحنا فداه- بصیرت و شناخت بیشتری پیدا کنید و توسل به آن حضرت را فراموش نکنید.

به نام خدا با سلام ۱_ایا نوشتن سوره القارعه وگذاشتن ان درون کیف پول برای برکت جیب (رزق و روزی) نافذ است ۲_ روایت هایی وجود دارد از امامان که بر هر مسلمان است که پنج انگشتر در دست کند ( در اوقات مختلف مثلا عقیق در زمان نماز ودعا کردن وفیروزه و....) ایا این روایات درست است اگر بله کدام نوع سنگها ثواب و نافذ است ممنونم ببخشید مزاحمتون میشم (کد: 424994)

باسمه تعالی

1- آنچه را که از امامان نورانی(ع) به ما رسیده باشد و معتبر باشد صحیح است و خاصیت دارد. در غیر اینصورت خیر.

2- چنین روایاتی صحیح نمی باشد.

سلام بنده چند سوال داشتم ار محضر استاد اول:آیا عزاداری به صورت دسته جات که در ایام محرم در خیابانها عزاداری میکنند از نظر ائمه مورد تایید است و در این مورد روایتی هم وجود دارد؟ دوم:آیا شرکت خانم ها در مسابقات ورزشی به همین صوتی که ورزشکاران زن ایران شرکت میکنند صحیح است یعنی این نوع پوشش و حجاب مورد تایید شارع مقدس است؟ و اصلا چنین جوازی برای خانم ها هستش که در مسابقات ورزشی شرکت کنند؟ سوم:آیا طبقات بهشت هم مثل آسمان ها است یعنی طبقات بالایی از پایینی ها بزرگتر است؟ (کد: 424993)

باسمه تعالی

1- هر نوع عزاداری که منطبق با دستورات شارع مقدس بوده و خلاف گفتار و روش امامان معصوم -علیهم السلام- نباشد ایرادی ندارد.

2- خیر.

3- چنین چیزی اصلاً قابل قیاس با آنچه که تصور کرده اید نیست و بهشت آنچنان که مردم فکر می‌کنند نیست و بزرگی آن نیز با هیچ مکانی قابل قیاس نمی باشد و فقط حدود جغرافیایی آن را خداوند متعال می داند.

سلام واحترام خدمت استادگرامی.من قبلاازشما عذرخواهی میکنم ازاینکه نتونستم تماس بگیرم وگزارش کاررو بدم چون گاهی دچار افت شنوایی میشدم وموقعی هم ک خوب میشدم چون زمان بیشتری گذشته رویم نمیشد تماس بگیرم اما برنامه دهگانه هفتگی روهنوزهم انجام میدم. زمانی ک برنامه هفتگی رو*** (کد: 424991)

باسمه تعالی

روز پنجشنبه ساعت 5 بعد از ظهر با موسسه تماس بگیرید.

در صورتیکه پرسش خود را نیافته اید می توانید آنرا در این قسمت مطرح کنید. ( )
توجه: سوالات مربوط به تعبیر خواب فقط به ایمیل ارسال می شود.
پست الکترونیک *
پرسش *
سن
جنسیت
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage

کد پیگیری *
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage