آخرین پرسش های ارسالی

سلام علیکم. برای ترک گناهی که برای انسان ملکه شده، چه باید کرد؟ (کد: 465548)

باسمه تعالی

هر روز چهار صد مرتبه استغفار کنید و تا یکسال این کار را ترک نکنید و نیز خواندن دعاهای روزهای هفته، دعای کمیل، دعای سمات و دعای مجیر فراموش نشود.

سلام استاد گرامی ، *** مدته ۲۰ ساله *** همیشه نگران فرزندانم هستم که کم سن هستند و به من نیاز دارن ، استاد چه کنم ؟؟؟ (کد: 465545)

باسمه تعالی

فردا ساعت 12 با شماره 55158678 تماس گرفته و مستقیما با جناب استاد مخملباف در این باره صحبت نمایید.

سلام . ایا صحت دارد که سوره های قرآن جا به جا شده باشند؟ (کد: 465544)

باسمه تعالی

خیر صحت ندارد و هیچ دلیلی برای این کار نیست. 

سلام . یکی از دوستان خواهرم که خانم خیلی متدین و خوبی هست هشت سال پیش زمانی که داشته قرآن میخونده چشم برزخیش باز میشه و بهشت رو بهش نشون میدن و بعد از اون هم الهاماتی از طرف ارواح و شهدا در بیداری بهش میشده که همچنان هم ادامه داره . این شخص بعد از این اتفاق دچار جنون میشه و چندین بار تا نزدیکی مرگ و به کما هم میره . الان این خانم هشت ساله که دچار بیماری عصبی شدیدی هست و تمام زندگیش مختل شده جوری که حتی نمیتونه همسر برای شوهرش باشه. خواهرم این آشنای قدیمی رو چند وقت پیش در مراسمی دیده که دیگران به خاطر بیماری روانیش مشغول مسخره کردن و تحقیر کردنش بودن و بعد از اینکه علت رو جویا میشه اون خانوم موضوع رو براش تعریف میکنه. میخواستم خواهش میکنم اگه امکانش هست کمکش کنید تا به زندگی عادی برگرده یا حداقل شخصی رو معرفی کنید که بتونه بهش کمک کنه. (کد: 465543)

باسمه تعالی

اولاً این که فرموده اید چشم برزخی اش باز شده، اینها بدین معنا ای که فرموده اید صحت ندارد و این خانم نیز هیچ دلیلی برای اینکه در چنین موقعیتی قرار گرفته ندارند و شما و دیگران نیز می‌توانید بگویید چشم برزخی مان باز شده و سپس از خودتان مطالبی را بیان کنید در حالی که می دانید هیچ کدام از اینها صحیح نیست. در حال حاضر این خانم باید به یک متخصص متعهد که روانپزشک باشد و یا متخصص مغز و اعصاب باشد مراجعه کنند و اگر می‌توانند به موازات این کار برنامه ده‌گانه (لینک) را که به شما ارائه میدهیم را انجام دهد.

با سلام استاد خدا حال وروز بندگانش را نمی بیند خدا گرانی را نمی بیند پس چرا این وضع اتفاق افتاده حتما باید بمیریم که رو حمون شاد بشه لطفا راهنمائی کنید (کد: 465541)

باسمه تعالی

خداوند در قرآن فرموده است اگر مردم سرنوشت خود را تغییر دهند خداوند سرنوشت آنها را تغییر خواهد داد. این بدان معنا است که آنچه که بر سر ما می آیند نتیجه اعمال خودمان است. وقتی بیست و چند میلیون نفر به رئیس‌جمهوری رای می‌دهند و او را انتخاب می‌کنند در حالی که او این کاره نبوده است باید منتظر نتیجه عمل خود نیز باشند. گرانی‌ها به خداوند ارتباطی ندارد بلکه به بی کفایتی و بی لیاقتی بعضی از مدیران اجرایی و بیخیالی عده‌ی زیادی از مردم و موارد دیگری که در این نوشتار نمی‌گنجد مربوط می‌شود.

سلام. برنامه دهگانه هفتگی چه خواصی داره که برای تقریبا ۱۰۰ درصد سوال کنندگان میفرمایین انجام بدن؟ مثلا یکی مریضه میفرمایین برنامه دهگانه رو انجام بده. یکی مشکل ازدواج داره، یکی صاحب بچه نمیشه، یکی بدهکاره، یکی کارش پر رونق نیست و..... (کد: 465540)

باسمه تعالی

شما هم اگر مشکلی داشتید همین کارها را انجام دهید آن وقت ببینید که دستور اهل بیت(ع) به ما و شما چه خواص و ویژگی ای دارد.

سلام پدر سالمندی هستند که اخیرا زمینگیرشده ونیاز به پوشک شدن دارند اگر اینکار توسط دخترشان انجام شود چه حکمی دارد؟ (کد: 465539)

باسمه تعالی

می توانند این کار را انجام دهند به شرطی که تا آنجا که می‌شود به مواضعی که دیدن آن برای آنها حرام است نگاه نکنند.

سلام خسته نباشید ما باهاتون تماس گرفتیم راجب بابامون که تو کماان یه سری چیزا گفتین که بخونیم و فوت کنیم بهشون منتهی چون تو ای سی یو هستن این امکان برامون فراهم نیست اگر اون سوره هارو تو خونه بخونیم کفایت میکنه؟ (کد: 465538)

باسمه تعالی

بله میتوانید.

سلام خسته نباشید آیا مشکی پوشیدن در دو ماه محرم و صفر برای امام حسین (ع) جایز نیست؟ (کد: 465537)

باسمه تعالی

واجب نیست ولی هر کس خواست می‌تواند این کار را انجام دهد و اگر کسی هم انجام نداد کار مکروهی انجام نداده است.

سلام علیکم استاد عزیز بنده اوایل محرم یک سوالی کردم و هنوز پاسخ دریافت نکردم. فکر کنم سوال ارسال نشده و به خاطر همین دوباره براتون ارسال می کنم. مجلسی بود که افراد زیادی *** (کد: 465536)

باسمه تعالی

تعبیر خواب فقط به ایمیل ارسال میشود. پاسخ شما قبلا ارسال شده است. ایمیل خود را چک نمایید.

در صورتیکه پرسش خود را نیافته اید می توانید آنرا در این قسمت مطرح کنید. ( )
توجه: سوالات مربوط به تعبیر خواب فقط به ایمیل ارسال می شود.
کاربر گرامی تا اطلاع ثانوی امکان پاسخ گویی به سوالات شما مقدور نمی باشد. از صبر و شکیبایی شما متشکریم.
پست الکترونیک *
پرسش *
سن
جنسیت
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage

کد پیگیری *
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage