با سلام . پسر جوانی به دلیل خودکشی فوت شده و خانواده ش بعد 4 ماه هنوز تو انکارهستن و عزادارن. این فرد به خواب کسی آمده و تو خواب خانوادشو دیده و خانواده از دیدنش خیلی خوشحال شدن. میشه بفرمایید تعبیرش چیه؟ آیا به بیقراری خانواده ش مربوطه؟ (کد: 455301)

باسمه تعالی

خانواده متوفی باید واجباتی را که متوفی انجام نداده است مانند نماز یا روزه و امثالهم در حد توان برای او انجام دهند و نیز حداقل تا ۶ ماه هر روز برای او تلاوت قرآن و خواندن ادعیه ای که در مفاتیح الجنان هست را انجام دهند. دادن خیرات به افراد مستمند به نیت آن مرحوم ان شاءالله موثر خواهد بود.

سلام. نماز استغاثه به امام زمان و دعای بعد از اون(سلام الله الکامل التام...)حتما باید زیر آسمان خونده بشه و حتما باید سوره فتح و نصر بعد از حمد خونده بشه؟ (کد: 455297)

باسمه تعالی

به همان صورت که گفته‌اند باید انجام دهید. لکن اگر در ایستادن زیر آسمان معذوریت دارید، در هر مکانی که توانستید این کار را انجام دهید.

سلام استاد گرامی میشه رد شمس روتوضیح بدین؟ چون نوع های مختلفی شنیدم میخواستم ببینم حقیقت و درستش کدومه.ممنون (کد: 455291)

باسمه تعالی

در این زمینه کتاب‌هایی چاپ شده است که می توانید به آنها رجوع و مطالعه نمایید.

سلام خسته نباشیداستاد کلاس زبان انگلیسی می خواستم اگه میشه معرفی کنید ممنون (کد: 455290)

باسمه تعالی

در این مورد اطلاعات دقیقی نداریم. باید با مشورت و تحقیق از دوستانی که در این کلاسها شرکت کرده‌اند بهترین را انتخاب نمایید.

با سلام پدر ۷ و مادرم ۹سال پیش فوت کردند. امشب در خواب دیدم که در خانه پدری هستم و نصف شب از خواب بیدار شدم و میبینم که در حیاط خانه مان دارند برای مادرم نماز میت میخوانند و من گریه کنان به دنبال چادر میگردم تا به نماز برسم. میگویم مگر صبح نمیخواستید غسل و کفن و نماز بخوانید اطرافیان میگن فردا صبح هم دوباره انجام میدهند. در این حال که من گریه و نوحه سرایی میکنم پدرم من را دلداری می دهد. وقتی از خواب بیدار شدم نزدیک اذان صبح بود. تعبیر این خواب چیست? (کد: 455289)

باسمه تعالی

اگر درباره حجاب خود کوتاهی کرده‌اید یا می کنید حتماً آن را جبران نماید و حتماً کارهای واجبی که از پدر و مادر شما ترک شده، در ابعاد مختلف، در حد توان بجای آورید.

م، برادر شوهر من در منزل یک سگ پاکوتاه دارند و مثل اعضای خانواده باهاشون زندگی می کنه ، تکلیف ما برای رفت و آمد باهاشون چیه ؟ سگشون داخل خونه باهاشون زندگی میکنه، وقتی یکی بهشون بگه سگ نجسه به شدت ناراحت میشن و میگن نجس اونایی هستن که مال مردمو میخورن و دم از دین میزنن، این حیوون معصوم از همشون پاکتره، به شدت هم به نظافتش و چکاپ و حتی مسواک زدنش و ... اهمیت میدن ، جایی هم مهمونی برن ، با خودشون میبرن ، حالا تکلیف ما چیه؟ (کد: 455288)

باسمه تعالی

بدن شما با شیء مرطوبی تماس نگیرد و دیگر این که هرگاه ایشان خواستند به منزل شما بیایند به ایشان بگویید که حق ندارند آن حیوان را با خود بیاورند. سگ هم یکی از حیوانات و موجودات خداوند متعال است ولیکن این باعث نمی شود که این حیوان مجبور باشد تا مانند انسان ها در آپارتمان زندگی نماید. حیوانات نیز باید مانند انسانها این آزادی را داشته باشند که از طبیعت استفاده کرده، آنچنان که می خواهند زندگی کنند.

سلام. بر تربت امام حسین که با آب زمرم قاطی میشه، جهت شفا باید سوره حمد خونده بشه. شما در جواب یکی از کاربرا فرمودین سوره قدر، کدومش درسته؟ (کد: 455287)

باسمه تعالی

اینها که فرمودید باید ندارد. هر کدام از این سوره ها خواندنش ان شاء الله موثر است.

باسلام وخسته نباشید خدمت استاد محترم یکی از نزدیکانم فرزند پسری دارد که پنج سالش است و پزشک گفته اوتیسم هست .چه دعایی خوانده شود یا صدقه یا نذری که خوب شود.مادرش خیلی ناراحت است.التماس دعای فراوان. (کد: 455285)

باسمه تعالی

1- هر روز به نیت شفای ایشان هفتاد مرتبه حمد خوانده شود.
2- هر روز به نیت شفای ایشان دعای مجیر فراموش نشود.
3- هر شب جمعه دعای کمیل به نیت شِفا با وضو و رو به قبله بخوانید.
4- روزی چهارصد مرتبه استغفار نمایید.
بعد از چهل روز گزارش خود را برای ما ارسال نمایید.

سلام خسته نباشید می‌خواستم از شما بخوام راه کاری برای وسواس فکری توهین به مقدسات بدین . با عذاب وجدان ناشی از ان چه کنیم؟ (کد: 455283)

باسمه تعالی

تا چهل روز برنامه دهگانه (لینک) را انجام دهید و بعد از آن گزارش کار خود را برای ما ارسال نمایید.

سلام و خدا قوت فرزند دختری دارم ۱/۳۰ساله تقریبا تمام طول روز غر میزنه و موقع خواب خیلی اذیت میکنه برای آرام و صبور شدنش چه چیزی پیشنهاد میکنید؟ (کد: 455281)

باسمه تعالی

تا 170 روز، روزی یک بار سوره صف را بخوانید به نیت ایشان و هر روز ۵۰۰ مرتبه صلوات بفرستید باز به نیت ایشان و سعی کنید صدای اذان در خانه شما بلند باشد و اگر توانستید ایشان را با خود چند جلسه ای در هفته به نماز جماعت ببرید.

در صورتیکه پرسش خود را نیافته اید می توانید آنرا در این قسمت مطرح کنید. ( )
توجه: سوالات مربوط به تعبیر خواب فقط به ایمیل ارسال می شود.
کاربر گرامی تا اطلاع ثانوی امکان پاسخ گویی به سوالات شما مقدور نمی باشد. از صبر و شکیبایی شما متشکریم.
پست الکترونیک *
پرسش *
سن
جنسیت
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage

کد پیگیری *
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage