سلام علیکم. چگونه بین همسرم و خانواده ام تعادل برقرار کنم. مثلا خانواده بنده همیشه گروهی مسافرت میکنند. برعکس همسرم از این عمل به شدت گریزان است. خانواده میگویند ایشان باید با رفتار ما سازگار شود. ایشان هم میگوید بنده هیچ اراده و تصمیمی از خود ندارم و آنها برایمان تصمیم میگیرند. بنده چه کنم که نه ایشان دلخور باشد نه خانواده ام ناراضی و دلخور. اولویت کجاست ؟ (کد: 414123)

باسمه تعالی

انسان تا زمانی که مجرد است باید درصدد جلب رضایت خداوند متعال و رسول(ص) و ائمه(ع) و نیز رضایت پدر و مادر باشد و بعد از ازدواج انسان باید سعی کند که ضمن اینکه رضایت پدر و مادر را جلب می‌کند، رضایت همسر خود را نیز صددرصد جلب نماید. باید به سخنانی که از جانب پدر یا مادر و یا خانواده شوهر بر علیه همسر گفته می شود توجه نکند و بداند که متاهل شده است و مسئولیتی سنگین بر دوش دارد و همسر او نیز هم اکنون شریک زندگی اوست. بنابراین اول باید به زندگی جدید خود بپردازد، سپس اولویت دوم را برای زندگی پدر و مادر قرار دهد. در زمینه مسافرت ها نیز هیچ وقت به پدر و مادر نگویید همسر من نمی خواهد با شما مسافرت کند، بلکه خود، این مسئولیت را برعهده بگیرید و به آنها بگویید من به دلیل مشغله نمی توانم با شما به مسافرت بیایم و اگر هم ناچار شدید، مسافرتهای کوتاه را با آنها بروید و همان مسافرت ها را با خانواده خود بار دیگر تکرار نمایید.

 

سلام و خسته نباشید. خوابی دیدم که یک کودک می آید و به من می گوید امام سجاد مرده است من سر قبر او میروم و خیلی گریه کردم. (کد: 414122)

باسمه تعالی

تا پایان ماه مبارک رمضان روزی یک حزب قرآن بخوانید و پاداش آن را به روح مطهر امام چهارم(ع) هدیه نمایید. همچنین هفته ای یک بار توسل به امام چهارم(ع) داشته باشید.

سلام وخسته نباشید خدمت استاد عزیز . درخانه ما در طبقه بالا اتفاق های عجیبی می افتد همه ی ما وجود جن و روح را در آن مکان هس میکنیم میشود چند دعا برای از بین بردن آنها به من بگید (کد: 414121)

باسمه تعالی

ما متوجه نمی شویم که چگونه شما روح و جن را می بینید در حالیکه خلقت این ها به گونه ای است که اصلا نباید دیده شوند. جنیان که مخلوقاتی جدا هستند و چون دیده نمی شوند به آنها جن گفته می شود و روح که اصلاً جسم نیست که دیده شود بلکه نیرویی مانند عقل می باشد و دارای امکانات خاص خود. اما به هر حال اگر می خواهید از تصورات باطل در این زمینه به دور باشید هر شب آیت الکرسی و سوره ناس و فلق را بخوانید و صبح ها بعد از خواب نیز همچنین. روزی چهارصد مرتبه استغفار کنید و روزی ۳۰۰ مرتبه نیز صلوات بفرستید. در همان طبقه بالا در شب های جمعه دعای کمیل را با وضو و رو به قبله بخوانید و دعای سِمات را نیز در روزهای جمعه یک ساعت به مغرب مانده تلاوت کنید. اذان گفتن با صدای بلند در آن مکان برای شما بسیار موثر است و تلاوت قرآن با صدای بلند، گرچه به وسیله ضبط صوت باشد، بسیار نافع می باشد.

 

سلام برای توسل و عرض حاجت خدمت حضرت امام زمان علیه السلام چه دعا یا ذکری مجرب است تا در طول روز انجام دهیم و جواب بگیریم (کد: 414118)

باسمه تعالی

هر روز صبح اگر توانستید قبل از اذان صبح و گرنه بعد از آن زیارت " سَلامُ اللَّهِ الْكَامِلُ التَّامُّ ..." که در مفاتیح است را بخوانید.

باسلام و احترام و ارادت چند روز پیش در خواب دیدم از دهانم تکه های بزرگ مدفوع را بالا می آورم . حالم در خواب بسیار خوب بود و لی تکه های بزرگ مدفوع از دهانم بیرون می آمد. از خواب که برخاستم خیلی متعجب وناراحت بودم از این خواب. شبها شام نمیخورم و پرخوری نکرده بودم. در خانواده مریض داریم تعبیری برای مریضمان درخانواده دارد . لطفاً توضیح دیگری هم اگر دارد بفرمایید (کد: 414116)

باسمه تعالی

برای خواب خود صدقه ای بدهید. به مدت ۴ ماه روزی چهارصد مرتبه استغفار کنید و از گناهانی که مخصوصاً زبانی هستند جداً خودداری کنید. مانند غیبت، تهمت و دروغ و فحاشی کردن و ناسزا گفتن مخصوصاً به افراد نزدیک خانواده و نیز سخن چینی کردند.

باسلام و عرض ادب و خسته نباشید استاد گرامی من فرد مذهبی هستم اما چندسالی است *** دچارشده ام .سپاسگزارم حلالم کنید التماس دعا (کد: 414115)

باسمه تعالی

برنامه ده گانه هفتگی (لینک) را هر روز انجام دهید.

سلام مدتی قبل بابت عروسی نزول گرفتم میخوام توبه کنم چیکار کنم (کد: 414114)

باسمه تعالی

روزی چهارصد مرتبه استغفار کنید. پول نزول را سریعا پس بدهید به هر صورتی که شده است و دیگر از این پولهای کثیف داخل اموال خود نکنید.

با سلام خدمت استاد گرامی. بنده عقد هستم و چند ماه بعد عروسی من هست دیشب در خواب دیدم بصورت اتفاقی تاریخ عروسی فرا رسیده و من هیچ آمادگی ندارم و دل نگران کارها یخورده که گذشت فهمیدم مرده ام و مراسم تبدیل به عذا شد اما من به ظاهر مرده بودم و بعد از گریه زاری بقیه انگار عمری دوباره گرفتم و خود را به اقوام و همسرم نشان دادم آیا تعبیری دارد؟ (کد: 414112)

باسمه تعالی

برای خواب خود صدقه بدهید و برای جور شدن کارها هر روز ۴۰۰ مرتبه استغفار کرده، ۱۰۰ مرتبه سوره توحید و سوره فتح را بخوانید.

با سلام و تشکر از زحمات شما استاد محترم. سوره صف که برای فرزندان سفارش فرمودید تعداد و زمان خاصی نیاز دارد. در ضمن بعضی اوقات بی جهت خیلی عصبی میشوم و این روی دخترم هم تاثیر می گذارد و باعث بدخوابی و پرخاش او می شود، ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید. (البته برنامه دهگانه را انجام میدهم). (کد: 414111)

باسمه تعالی

حدالمقدور در مساجد حضور بهم رسانده سعی کنید فرزندان خود را نیز ببرید. مخصوصاً در نماز جماعت ها و خودتان اذان بگویید. اگر خانم هستید در خانه این کار را انجام دهید. استفاده از دمنوش گل گاوزبان، سنبل الطیب و اسطوخودوس شبها قبل از خواب بسیار برای اعصاب و عصبانیت مفید می باشد (یک قاشق غذاخوری اسطوخودوس، یک عدد سنبل الطیب و یک مشت کوچک گل گاوزبان را در قوری چینی مانند چای دم شود).

سلام. پسری هستم 32 ساله. خوابی دیدم خانمی که میشناسم و بیوه هست. به فارسی صیغه موقت می خواند که برای هم محرم شویم. البته مهر معلوم و مدت معلوم نگفت که منم برای اینکه درستش بهش بگم بله نگفتم. و تا اخر خواب هم دیگه صیغه ای جاری نشد. و البته اتفاقی هم نیوفتاد. (کد: 414110)

باسمه تعالی

از ارتباطات غیر شرعی جدا پرهیز کنید و خیلی مواظب باشید طرف شما به قصد و نیت خاصی با شما ارتباط برقرار نکند. هر کاری می خواهید انجام دهید با تحقیق و مشورت انجام دهید. 

در صورتیکه پرسش خود را نیافته اید می توانید آنرا در این قسمت مطرح کنید. ( )
پست الکترونیک *
پرسش *
سن
جنسیت
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage

کد پیگیری *
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage