سلام مگرنه اینکه ترور در اسلام حرام است اما پس چرا گروه فدائیان اسلام با فرماندهی شهید نواب صفوی مخالفان اسلام را ترور میکردند (کد: 413966)

باسمه تعالی

ترور کردن و کشتن افراد ناباب با کشتن افراد سالم قابل قیاس نیست. افرادی که توسط این گروه کشته شده اند کسانی بودند که مفسده انجام داده بودند و مفسد فی الارض بودند. لکن به هر حال هر چه که ما بتوانیم باید از طریق مسالمت آمیز و بیان و گفتمان و مذاکره مسائل را حل و فصل نماییم و در مسیری اینگونه قرار نگیریم.

سلام و احترام‌‌ در رستورانی با دوستم مشغول خوردن غذا بودم که شخصی به امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام جسارت و ناسزایی گفت و فردی به اصطلاح روشنفکر نمایی بود من متوجه نشدم ناگهان کنترل خود را از دست دادم و همانطور که او به اعتقاد من و مولای من توهین کرد ب اعتقاداتش توهین کردم و سرش فریاد زدم. دست و پای خود را گم کرد و اهسته سمت من امد و معذرتخواهی کرد و گفت خودش امام را دوست دارد و من سوبرداشت کردم. در اینکه توهین کرد شک ندارم و به اینکه توهین کردن من هم همانند او کار درستی نبوده واقفم. اما دست خودم نبود اصلا ناگهان عصبی شدم. سوالم از استاد عزیز این است که رفتار من ایا گناه بوده و معصیتی کرده ام. در چنین مواقعی چگونه باید رفتار کنم. خدا به استاد بزرگوار طول عمر عنایت فرماید که مسیر زندگی خود را با کمک ایشان یافته ام (کد: 413965)

باسمه تعالی

سعی کنید مانند ائمه بزرگوار -علیهم السلام- همواره خود را کنترل نمایید. بی جهت عصبانی نشوید و اگر عصبانی هم شدید از توهین کردن و ناسزا گفتن خودداری نمایید. ان شاء الله عمل شما معصیت نبوده است. برای اطمینان خاطر روزی ۴۰۰ مرتبه تا پایان سال استغفار نمایید که حوائج دیگر شما نیز برآورده شود.

باسلام مجدد.ایا خواب حجیت داره؟حقیر در حد وسع خودم اهل عبادتم اما خواب های پرشان زیاد میبینم که هیچ سنخیتی با عبادت هام نداره از گناهان گذشته هم توبه کردم و در صدد جبران هستم.شبها استغفار هم میکنم اما هیچ خواب مناسبی با کارهای معنوی که انجام میدم نداره.ایا جایی مشکل داره کارم یا خواب های خوب ندیدن دلیل براینه که مسیرو اشتباه میرم؟من توسلات و کارهای معنوی و عبادی انجام میدم اما از دیدن خواب های خوب محرومم یا اینکه حداقل توی خواب بفهمونن مسیر و کارهام درسته .این اتفاق واسم رخ نمیده.ممنون میشم راهنماییم کنید (کد: 413964)

باسمه تعالی

خیر.
برنامه هفتگی دهگانه (لینک) را تا پایان امسال انجام دهید تا کاملا تصفیه شوید.
شما واجبات را در حد توان به نحو احسن انجام دهید و محرمات را ترک کنید، یقین بدانید که در مسیر مستقیم قرار دارید.

سلام استاد عزیز و بزرگوار سوال حقیر این است اگر کسی در موضوعی به مشکل خورده و از پروردگار مهربانمان کمک میخواهد قوی ترین و موثرین دعا یا عملی که به او پیشنهاد میکنید و از نظر حضرتعالی مجرب است و بنده حقیر میتوانم انجام دهم ذکر بفرمایید. (کد: 413962)

باسمه تعالی

تا چهل روز، هر روز زیارت عاشورا را با صد لعن و صد سلام بخوانید. ان شاء الله حاجت شما برآورده خواهد شد.

سلام پدر و مادر من از هم طلاق گرفتند و متوجه شدم که برای مادرم خواستگاری پیدا شده، نظر من رو پرسیدند و من میخوام بگم که کلا برن جای دیگه زندگی کنن و حتی برای مراسماتی مثل عید نوروز و... هم پیش من نیان. آیا کار من درسته؟؟؟ اصلا موافقت کنم یا نه؟ نگرانم که با این مسئله نتونم کنار بیام. (کد: 413961)

باسمه تعالی

 اینکار نیاز به مشاوره تلفنی دارد. شما روز پنجشنبه ساعت ۵ بعد از ظهر با شماره های زیر با دفتر مرکزی جهت تماس با مدیریت محترم موسسه جناب آقای استاد مخملباف تماس بگیرید.

55390144 - 55370517

با سلام و تشکر از زحمات استاد محترم. خانمی پدرشان که حدود ده سال وفات نمودند را دیدند که تا نصف قبرش آب گل آلود هست بعد این خانم ایشون را نجات میدهد.می خواستم تعبیر را بفرمائید. ممنون (کد: 413960)

باسمه تعالی

 شما خیراتی انجام داده اید که برای ایشان مثمر ثمر بوده است. به انجام کارهای خیر به نیت ایشان ادامه دهید.

سلام خدمت استاد عزیز جناب اقای استاد من در خواب دیدم یک مرد که قبلا هم با هم صیغه بودیم من هروقت خواب این مردو دیدم متحمل بیماری و ضرر شده ام یک بار در خواب دیدم فردای ان روز پا درد شدید گرفتم یکبار هم در خواب دیدمش که تعبیر خوابی ک ان مرد را در ان خواب دیدم بازهم بیماری بود و دوروز بعد متحمل معده درد شدید شدم دیشب هم در خواب دیدم که تمام هدایایی که از جمله لباس و ... ، تمام ان هارا برایم پس فرستاده حتی از کربلا برایش یک آویز جلوی اینه ماشین گرفته بودم که روی ان ایه قرآن نوشته شده بود ان راهم گزاشته بود کنار آن هدایا . جناب استاد الان ما با هم حدود ۶ ماهیست قطع رابطه کرده ایم خواهشا تعبیرش را بگویید و راهی را بگویید تا از دست خوابهای این چنینی خلاص شوم چون اشخاصی هم از فامیل ها هستن ک موقع دیدن انها در خواب متحمل ضرر میشوم ممنون خواهشا زودتر جواب بدید (کد: 413959)

باسمه تعالی

اولاً دیدن چنین خوابهایی طبیعی هستند با توجه به قطع رابطه شما، و از آنها به اضغاث احلام (خوابهای پریشان) یاد می شود. ثانیاً برای نجات از این خوابها و این که ان شاء الله آنچه مصلحت است برای شما در نظر گرفته شود برنامه دهگانه هفتگی (لینک) را عملیاتی نمایید.

سلام بنده استادی دارم که سید روحانی هستند و جوان هستند خواب دیدن ایشان در خواب به بنده انگشتری دادند که عقیق بزرگی داشت و روی عقیق حک شده بود العزة لله ولی چون رکاب انگشتر بسیار کوچک و ظریف بود در انگشتم ترسیدم رکابش خراب شود و آن را به استادم بازگرداندم، آیا تعبیر خاصی دارد ممنونم (کد: 413958)

باسمه تعالی

اگر از جانب استاد به شما خیلی رسید آن را پس نزنید و سعی کنید که قبل از دریافت آن، ظرفیت لازم را نیز در خود ایجاد نمایید.

باسلام.سوال اول بنده اینه که چرا من توی خواب غالبا با خاله ام رابطه نامشروع پیدا میکنم و محتلم میشم در حالی که اصلا تو همچین فکری خدای نکرده نیستم و با این فکر نیز نمیخوابم؟سوال دومم اینه که جواب سوالای پرسش و پاسخ رو ایا خود جناب استاد میدهند؟ (کد: 413956)

باسمه تعالی

1- ان شاء الله از جانب شما خیری به ایشان خواهد رسید و یا در گذشته کمک هایی که به ایشان داشته اید مثمر ثمر بوده است. از ایشان صله رحم کنید و اگر مشکلی دارند در رفع آن به ایشان کمک نمایید.
2- بله ایشان پاسخ می دهند. 

سلام استاد گرامی، خواب دیدم خودم بی دلیل دندان جلویی پایین را به دستم گرفتم و شکاندم و قطره ای خون روی لباسم وسینه ام چکید. از خوابم ترسیده ام. لطفاً راهنمایی کنید (کد: 413955)

باسمه تعالی

نعمت های خداوندی را محترم بشمارید و با دست خود نعمت های خداوندی را خراب نکنید و نیز با دست خود، خود را به هلاکت نیندازید. اگر به اطرافیانتان ظلمی روا داشته اید حتماً از آنها حلالیت طلبیده و مواظب باشید چنین اتفاقاتی هرگز نیفتد.

در صورتیکه پرسش خود را نیافته اید می توانید آنرا در این قسمت مطرح کنید. ( )
پست الکترونیک *
پرسش *
سن
جنسیت
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage

کد پیگیری *
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage