سلام خدا قوت میشه حرز امام علی ع اصل را برام بفرستید چون نمونش در اینترنت چند تا است؟ (کد: 414581)

باسمه تعالی

در این زمینه رجوع کنید به فهرست مفاتیح الجنان و مورد خود را در آنجا بیابید.

میشه خواب من رو تعبیر کنید؟ ظهر تا بعد از ظهر جمعه دوم ربیع الاول*** (کد: 414580)

باسمه تعالی

پاسخ به ایمیلتان ارسال شده است.

توجه: پاسخ تعبیر خواب ها فقط به ایمیلتان ارسال می شود.

به نام خدا بنده حقیر ا***39 سال سن دارم و کارشناس عمران شهرداری و ساکن یکی از روستاهای دامغان هستم چندین سال است که غم و اندوه گذر بی ثمر عمر و عدم شناخت باریتعالی و نگرانی از عقوبت آخرت مرا به خود مشغول کرده بگونه ای که همنشینی به دیگران مرا رنج می دهد و امورات آنان را بی حاصل می بینم امید وافر دارم بواسطه نوری هدایت شوم اما آخر چه زمانی من که نزدیک به چهل سال دارم و اما آخز چه مکانی من که در روستایی دورافتاده ساکنم و اما توسط چه کسی من دستم از اساتید و رهنما کوتاه است لذا از آن عزیز مکرم خواهشمندم از این حقیر دستگیری کند باشد که دست هدایت الهی از آستین مبارک حضرتعالی مرا یاری نماید. *** (کد: 414578)

باسمه تعالی

شما باید حتماً مباحث اعتقادی (لینک) ما را از بحث توحید شروع نموده گوش کنید و آرام‌آرام یادداشت‌برداری نمایید. سپس در هر بحثی که سوالی داشتید از همین طریق مطرح نموده تا ما پاسخ آن را به شما بدهیم. بعد از مدتی ما به شما برنامه‌ای خواهیم داد که از نظر اخلاقی و رفتاری نیز مشکلات شما برطرف شود. از زمانی که شروع کردید بعد از یک ماه گزارش کار خود را حتماً به ما بدهید.

با سلام و احترام خدمت استاد گرامی برنامه ای ک جهت *** (کد: 414577)

باسمه تعالی

1- آنطور که فرموده اید در دعای سمات درست است لکن مادر و پدر شما را شامل نمی شود. همین که بگویید هر کسی که در حق شما ظلم کرده است کفایت می کند.

2- ساعت ۱۲:۳۰ ظهر روز شنبه با دفتر مرکزی کانون جهت صحبت با جناب استاد مخملباف تماس حاصل فرمایید.
تلفن: 55390144 - 55370517 - 021

سلام.برادرم بیماری مزمن روانی داره. بیش از ۲۰ ساله که دازو استفاده میکنه و بدون نتیجه. چکار کنیم؟ (کد: 414575)

باسمه تعالی

هر روز هفتاد مرتبه سوره حمد، دعای مجیر و سوره فتح و نیز ۴۰۰ مرتبه استغفار و  خواندن نماز غفیله برای او بخوانید و نیز دعای کمیل در شبهای جمعه برای او مفید است.

باسلام خدمت استاد بزرگوار.استاد من در خانواده ای هستم که اهل مراعات حجاب و ..... نیستن.من یه خواهر دارم که متاسفانه با مد روز و حجاب بدی به بیرون میره و بزرگترهای منم اصلا اهمیت نمیدن.از طرفی این مساله چندین سال شده دغدغه شب و روز من به قدری که میریزم تو خودم و فقط حرص و غصه میخورم که چرا این موضوع هست.استاد این موضوع منو از خدا هم یه مدتی دور کرده بود.ولی الان یکم با نظر کسی خودمو زدم به بی خیالی.ولی استاد نمیشه واقعا فکر نکرد و منم حال معنویم تغییر میکنه.خواهش میکنم راهنماییم بفرمایید تا از این وضعیت خارج بشم.دوس ندارم خدای نکرده مثل افراد جامعه نسبت به خواهرم بی غیرت باشم.من همه ی راه هارو امتحان کردم.محبت کردم.دعوا کردم ولی جواب نداد.الانم کلا باهام رابطشو قطع کرده تا راحتر کاراشو انحام بده.من باید با این وضع چیکارکنم؟ (کد: 414572)

باسمه تعالی

نسبت به کارهای او حساسیت نشان ندهید. بلکه بسیار با او صمیمانه و خوش رفتاری کنید و این کار را ادامه دهید. حتی برای او هدیه بخرید و گاه گاهی با زبان خوش به او بگویید عاقبت این کارها ناخوشایند است ولی اصرار بر حرف خود نکنید. بعد از مدتی گزارش کار خود را بدهید.

سلام.. خسته نباشید میخواستم بطور کامل و دقیق، بقیه زندگی ام را مدیریت زمان و برنامه ریزی کنم، کتابی، سایتی، دستور العملی جامعی را عنایت کنید. مثله بیشتر سایتها و کتابها نباشه که همش ناقص و اکثرا اشتباهن.. بنده به مباحث دعا و شادی استاد مخملباف گوش دادم واقعا خیلی خوب و کامل بود..اگر سخنرانی در این مورد دارید، یا کتابی که شما نوشته باشید بگید..ممنون (کد: 414570)

باسمه تعالی

1- برنامه ده گانه هفتگی (لینک) را تا حداقل چهار ماه انجام دهید.
2- به زودی در مورد برنامه ریزی و مدیریت زمان سخنرانی قابل توجهی ایراد خواهد شد. منتظر باشید.

سلام خسته نباشید ۱.چراامام حسین ع اولین کسی هستند که رجعت میکنند؟ ۲.چرا حضرت علی ع آخرین نفری هستند که از دنیا میرن چرامثلا پیامبر نه؟ (کد: 414565)

باسمه تعالی

اولاً مسئله رجعت برای امامان(ع) است نه برای پیامبران و اینکه در مورد پیغمبر خاتم(ص) بطور استثناء بعضی از روایات دلالت بر چنین چیزی دارد اما اصل رجعت برای ائمه(ع) است. ثانیاً روایات در مورد رجعت مختلف است. بعضی امیرالمومنین(ع) را نفر اول می‌دانند و نیز برای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) دو رجعت قائلند. هم اول و هم در زمان خودش.

سلام، ممنون میشم نظرتون رو درباره این جمله بفرمایید. . «اگر تنها چیزی که باعث میشه تا کسی آدم خوبی باشه، توقع پاداش الهی است، آن آدم یک کثافت به تمام معناست.» (کد: 414564)

باسمه تعالی

آنچه که فرمودید نظر شماست. ولی نظر شارع مقدس این نیست. بلکه از نظر شارع مقدس هر کس برای مزد نیز کار کند کار خلافی انجام نداده است. درست است که از نظر معرفت ضعیف است لکن کاری را به خاطر گرفتن مزد انجام داده و خلاف عقل و شرع نکرده است و لفظی که به کار برده اید در باره چنین شخصی درست نیست.

با سلام و احترام چرا در کشوری که حدود چهل سال دارای ولی فقیه می باشد، فساد و اختلاس و خوردن بیت المال به سادگی صورت میگیرد و گویی امری عادی می باشد؟؟ مثلا در قوه قضائیه که رئیس آن را ولی فقیه منصوب میکند نیز فساد و ... وجود داشته و به تازگی معاون رئیس قوه قضائیه بازداشت شده. آیا در زمانی که امام زمان نیز ظهور نمایند، به راحتی اختلاس و دزدی صورت می گیرد؟ (کد: 414563)

باسمه تعالی

همه این موارد که فرمودید به خاطر این است که مدیران اجرایی وظایف خود را به خوبی انجام نمی دهند. در زمان آن حضرت نه تنها این مسائل وجود ندارد بلکه چون مدیران اجرایی افراد با تقوا، کاربلد و مسئولیت پذیر هستند فلذا آنقدر رفاه ایجاد می شود که هیچکس نیاز به انجام چنین خلاف هایی ندارد.

در صورتیکه پرسش خود را نیافته اید می توانید آنرا در این قسمت مطرح کنید. ( )
توجه: سوالات مربوط به تعبیر خواب فقط به ایمیل ارسال می شود.
پست الکترونیک *
پرسش *
سن
جنسیت
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage

کد پیگیری *
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage