سلام استاد. کدام استاد در قرائت بیشتر از وقف به روم و اشمام استفاده کرده است لطفا اگر امکان داره نام قاری وسوره همچنین آیه مورد نظر را بفرمایید (کد: 485688)

باسمه تعالی

سعید مُسَلّم و بعضی از قاری های دیگر مصر مانند عبدالمنعم طوخی و نیز در بعضی از موارد مصطفی اسماعیل و چند نفر دیگر هستند که باید با استماع قرائت آنها موارد فوق را به دست آورید.

با سلام و احترام،استاد گرامی، شما فرمودین نوشتن آیات ۱۳۱و۱۳۲ سوره مبارکه طه برای ازداج مفید هست.ایا برای نوشتن این آیات آداب خاصی لازمه، مثلا برخی میگن ساعت و روز سعد باشه نیم ساعت و یه ساعت قبل و بعد اذان نباشه، ۲۰روز اول ماه قمری باشه.آیا اینها صحت داره یا نه ؟وآیابا مداد معمولی میشه نوشته بشه ممنون از راهنمایی شما (کد: 485687)

باسمه تعالی

1- هر زمانی که بخواهید، البته با وضو باشید خوب است و سعی کنید بیشتر با خواندن به خواسته خود برسید و تا آنجا که می توانید از نوشتن آیات پرهیز نمایید. 
2- با مداد مشکلی ندارد.

با سلام و احترام،ببخشید دعای سمات را یه ساعت مانده به اذان مغرب باید بخونیم یا یه ساعت مانده به غروب آفتاب؟.ممنون (کد: 485686)

باسمه تعالی

همان یک ساعت به اذان مغرب مانده بخوانید.

سلام استاد، لطفا نظرتون رو بگید: ✅ نفوذ *** تا کجا...؟ ♨️ حضرت آیت الله *** (کد: 485683)

باسمه تعالی

ظاهراً شما باید این پیام را برای دفتر حضرت آیت الله ارسال می‌کردید، اشتباه برای ما ارسال نموده اید. اعمال هر فردی بر عهده اوست و هر فردی باید پاسخگوی اعمال خود باشد. اینکه شما عمل فردی را بازگو کنید و از ما بخواهید راجع به آن نظر دهیم کار درستی نیست. مگر اینکه شما در مسئله اعتقادی مشکلی دارید و فردی به شما پاسخ داده و شما می خواهید ببینید پاسخ آن فرد درست است یا خیر و همچنین مسائلی شبیه به این. در غیر این صورت انتقادات به افراد باید به خود آنها بازگو شود تا آنها نیز بتوانند از خود دفاع کرده و پاسخ لازم را بدهند.

سلام استاد گرامی پیرو سوال ۴۸۵۶۷۸ با عرض احترام و تشکر از پاسخ گوییتون، بر چه مبنایی میفرمایید فروختن منزل جایز نیست؟ منزلی که داخلش هستیم استحکام نداره و مقاوم سازی اش هزینه و مشکلاتی داره از طرفی تعویض منزل هم هزینه دار و شاید مشکل ساز باشه برای همین عرض کردم با توجه به شرایطی که داریم دوست داریم بهترین کار و اتفاقی که سراسر خیره برامون اتفاق بیفته و خب شک داریم میخواستم بدونم جنابعالی از چه نظر میفرمایید جایز نیست؟ میشه لطفا دعایی برای فروش خوب و به موقع منزل بفرمایید ؟ (کد: 485681)

باسمه تعالی

روز پنجشنبه ساعت چهار و نیم بعد از ظهر با موسسه تماس بگیرید و با مدیریت محترم جناب استاد درباره مسئله ی خود صحبت کنید.

تلفن: 55390144 - 55370517

سلام خسته نباشید فرموده بودید اعمال ده گانه را به مدت یک ماه جهت ازدواج و آمدن خواستگار انجام دهم یک ماه تمام شد و نتیجه ای نگرفتم انجام اعمال را متوقف کردم و احساس نا امیدی می کنم چون هر چه دعا می کنم اجابت نمی شود (کد: 485680)

باسمه تعالی

مسئله برآورده شدن‌حاجات با دعا، زمانبر بوده و باید انسان صبر و حوصله داشته باشد. این نیست که شما با یک ماه انجام عملی به خواسته خود برسید. این کار حداقل باید تا یک سال مداومت داشته باشد.

با عرض سلام و خسته نباشید استاد میخواستم نظرتون رو در رابطه با حرز کبیر امام جواد (ع) بدونم داشتن ان چه فوایدی دارد و ایا حتما باید در محفظه نقره باشد ایا شما شخص معتبری برای تهیه حرز امام جواد میشناسید ممنون از راهنماییتون (کد: 485679)

باسمه تعالی

ما در مورد این احراز در بحث دعا و کتابی که به زودی در این زمینه به چاپ خواهد رسید مفصل صحبت کرده‌ایم. هم اکنون می توانید در سایت، بحث  دعا (لینک)، جلسات مربوط به مورد فوق را استماع نمایید.

با عرض سلام و خسته نباشید. 1.برای مشکل اختلال خواب ، خوابهای بد و پریشان ، اینکه خوابمون نمیبره و نامنظمه و ... چه کنیم ؟ ( واقعا برامون مقدور نیست بریم دکتر به خاطر یک شرایطی ک نمیتونم عرض کنم) 2. خونمون یکسری مشکلاتی داره دوست داریم عوض کنیم ، چه کاری انجام بدیم که یک منزل خوب و خوش یمن قسمتون بشه؟ منظورم از خو ش یمن اینه که سر معامله و خرید و فروش دعوا و دردسر و کلاهبرداری و .... این مشکلات رو که احتمال داره اتفاق بیفته و همه چی به خیر و سلامتی انجام بشه. از طرفی خونمون احتمالا مشتری خوب نخواهد داشت چطور به قیمت خوب و سریع بفروشیم ؟ دعایی در این زمینه هست؟ 3 از طرفی یکسری شرایطی وجود داره که اصلا تشخیص نمیدیدم به صلاح هست بفروشیم یا نه ، تا الان هم مشکلات مربوط مرتفع نشده نمیدونیم صبر کنیم حل میشه یا عوض کنیم منزل اگر عوضکنیم مشکلاتمون زیاد نشه خیلی درگیری ذهنی داریم ، چه کار کنیم به سرعت این مشکلات مربوط به منزل برطرف بشه و خدا هر چه خیر هست رو به دلمون بنداره انجام بدیم و درست تصمیم بگیریم؟ سپاس از زحماتتون ، با ارزوی سلامتی (کد: 485678)

باسمه تعالی

1- برنامه دهگانه (لینک) را یک ماه انجام دهید و بعد از آن گزارش کار خود را برای ما ارسال نمایید.

2و3- فروختن منزل جایز نیست. باید از طریق دیگر مشکل خود را حل کنید.

سلام استاد. منبع شما برای تعبیر خوابها چیه؟ کتاب خاصی است یا..... (کد: 485677)

باسمه تعالی

تعبیر خواب، تحصیل و مقداری مطالعه و عنایات خداوند را میطلبد.

سلام، من ۱۵ روز دعایی که فرموده بودید همراه با اعمال ده گانه انجام دادم، و هنوز هم انجام میدم، به لطف خدا شرایط کمی بهتر شده و آن شخص فعلا از زن دور شده، ولی رابطه کامل قطع نشده، در ادامه باید چکار کنم؟ ممنون از راهنمایی شما (کد: 485672)

باسمه تعالی

دستورالعملی که داده شده است حداقل باید تا سه ماه انجام شود.

در صورتیکه پرسش خود را نیافته اید می توانید آنرا در این قسمت مطرح کنید. ( )
توجه: سوالات مربوط به تعبیر خواب فقط به ایمیل ارسال می شود.
کاربر گرامی تا اطلاع ثانوی امکان پاسخ گویی به سوالات شما مقدور نمی باشد. از صبر و شکیبایی شما متشکریم.
پست الکترونیک *
پرسش *
سن
جنسیت
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage

کد پیگیری *
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage