.سلام لطفا یک دعا یا نماز برای برآورده شدن حاجات معرفی کنید، مجرب باشد ممنونم (کد: 413951)

باسمه تعالی

چهل روز زیارت عاشورا را با صد لعن و صد سلام بخوانید. با وضو و رو به قبله. ان شاء الله به حاجت خود خواهید رسید.

سلام من و خانومم هر دو مذهبی اهل نماز و واجبات. پول حلال همیشه آوردم. خانومم اهل تحقیق و دارای تحصیلات عالیه و در حد خودش توانا در پاسخگویی به شبهات دینی هست. اما پسرمان کام زندگیمان را تلخ کرده. با اینکه از نظر دینی توجیه شده و پاسخ سوالاتش داده شده یا به کارشناسی ارجاع شده، به شدت از دین گریزانه . از روحانیت متنفره. ما و امثال ما رو عامل بدبختی نسل خودشون می دونه. دیروز شنیدم که به مادرش می گفت ولمون کنید با این خدا و پیامبر و اماماتون و اون ولی فقیهتون آینده ما رو نابود کردید .از امثال شما و افکار شما حالم به هم می خوره و... پسرم کلاس یازدهم هست و این طرز فکر رو اکثر هم سن های او در این مدرسه و حتی سایر مدارس دارن . الان چاره چیه ؟ ثمره زندگیمون هیچ دین و اعتقادی نداره. ما نه ماهواره داریم نه بی بی سی گوش میدیم ... (کد: 413950)

باسمه تعالی

سن ایشان اقتضای چنین افکاری را دارد. زیاد با او سر به سر نگذارید. سعی کنید احترام خود و او را حفظ کنید و اصلاً راجع به مسائل دینی با او صحبت نکنید. مدتی او را آزاد بگذارید. البته نه آنطور که بدون کنترل باشد. مواظبت نمایید از طریق مدرسه و غیر محسوس او را زیر نظر داشته باشید و توجه کنید که با دوستان بد ارتباط نداشته باشد. لکن از بحث مستقیم با او پرهیز نمایید. کتاب "جوان" آیت الله فلسفی -رحمت الله علیه- را از کتابخانه ای گرفته و بخوانید و دستورات آن را انجام دهید. به آنچه که می دانید و فرا گرفته اید مغرور نشوید. چون همه چیز را همگان دانند.

سلام استاد بنده وظیفه ای تربیتی در محله مان دارم. بنده *** خیلی از شما ممنونم خدا عمر با عزت و با برکت بیشتر به شما دهد، و شما را برایمان حفظ کند. (کد: 413949)

باسمه تعالی

پاسخ به ایمیلتان ارسال شد.

سلام و تشکر از سایت بسیار پربارتان در خواب استادم رادیدم که کنار دیگی ایستاده وملاقه ای در دستش بود و ان را در دیگ می برد و غذای درون دیگ را هم می زد البته من غذا را ندیدم فقط هم زدن ان را دیدم لطفا تعبیر خواب مرا بفرمایید (کد: 413948)

باسمه تعالی

شما در مجلــس درس استاد فوق حاضر شده اید و علومی فراگرفته اید. در فراگیری دقت لازم را بنماید و اگر جایی سوال یا مسئله ای مبهم است حتما آن را با ایشان یا افراد متخصص دیگر در میان بگذارید.

سلام حقیر خواب دیدم که در معیت یکی از علمای ربانی هستم و تا جایی همراه ایشان بودم و ایشان مطالبی به حقیر میفرمودند و خاطره ای از قدیمشان برایم نقل میکردند، آیا تعبیر خاصی دارد؟ ممنونم (کد: 413945)

باسمه تعالی

ان شاء الله با دوستان خوبی همسفر خواهید بود و اگر دوستان نابابی دارید کنار گذاشته و قدر دوستان خوب تان را بدانید.

با سلام خدمت استاد محترم. مسئله ای در جلسات خانمها مطرح شده می خواستم بپرسم که درست هست یا خیر. اینکه می گویند نماز صبح در لوح محفوظ ثبت می شود درست است؟ یک خانم جلسه ای گفته اند چون نماز صبح در لوح محفوظ ثبت می شود نمی توان تا روشن شدن هوا نماز قضا خواند.این درست است؟ (کد: 413944)

باسمه تعالی

متاسفانه خانم جلسه ای ها حرف های خارج از دین زیاد می زنند و نماز چون یک مسئله فقهی است شما باید به مرجع تقلید مراجعه کنید نه به خانم های جلسه ای و هرگونه اطاعت کردن از این خانم ها خلاف دین بوده و بعداً برای شما در قبر و برزخ و قیامت مسئولیت شرعی دارد.

بسمه الله الرحمن الرحیم سلاااام و عرض ادب خدمت شما عزیزانی ک پاسخگو سئوالات ماهستین امیدوارم خدای بزرگ و مهربون و دوسداشتنیم رفیق دلتون باشه ولی عزمتونو جزم کردین منو برگردونین رو همون ده تا عمل ک انجام دادم خداروشکر هیییچ موجودی دیگ نیست و اذیت نمیکنه صداییم نمیادااااهیییچی دیگ نیس ولی من یه دنیا سئوال دارم اولی اینکه هنوزم لازمه ادمه بدم البته ۱۲۰ روز نشده بااینکه هرروز غر زدم ب خودم ک چرا انجامش میدی ولی راهی هم نداشتم بدتر از همه اینه ک شما هم خسه شدین از سئوالای من الان فقط خواستم پیام بدم و تشکر کنممم خواستم بگم اگ شما هم فراموشم کنین من یه نفر نمیتونم دس بکشم از کسایی ک میتونن کمکم کنن خلاصه ببخشید ذِلّه شدین همتون از دستم درپناه خدای مهربون و دوسداشتنی و خوشمزه ی من�������� شب و روزتون گرم از نگاه خدا (کد: 413943)

باسمه تعالی

شما برای پاکسازی روح باید حتما برنامه‌ای که به شما داده شده است را کامل انجام دهید و از شیطان به خدا پناه ببرید که مانع کار شما نشود.

سلام بنده خواب دیدم در سامرا هستم در حرمین عسکرین علیهما السلام شدیدا در حال گریه هستم و به هرکسی میرسم ملتمسانه و عاجزانه از میخواهم که برای فرج امام زمان علیه السلام دعا کند، آیا تعبیری دارد؟ (کد: 413940)

باسمه تعالی

ان شاء الله به سفر سامرا مشرف خواهید شد. سعی کنید هر روز توسل به حضرت ولی عصر(عج) از نوع توسلاتی که در مفاتیح الجنان آمده است داشته باشید.

 

سلام. در رابطه با اتفاق آتش سوزی مدرسه استان زاهدان سخت متاثر شدم. اینکه چهار کودک بی پناه چگونه و چطور در میان شعله های آتش جان سپردند و هیچکس به دادشان نرسید، سوالم اینه که چرا خداوند نجاتشان نداد ،همانطور که مناجات بندگانش در خلوت دوست دارد ناله های کودکان در آتش را چگونه تحمل میکند ، خداوندی که اگر از زبان کودکان هم بخواهیم توصیفش کنیم مهربان است. من دلم به تنهایی بچه ها در ان زمان میسوزد که چقدر وحشتزده ناله کردهاند تا در آغوش یکدیگر سوخته و جان دادند.و میترسم شیطان ایمان مرا نشانه رفته باشد. از استاد خواهش میکنم جوابی قانع کننده به من دهند تا دلم آرام گیرد. (کد: 413939)

باسمه تعالی

قطعاً خداوند متعال در این زمینه بی تقصیر است و نه تنها اینجا، بلکه در جاهای دیگر نیز به همین صورت است. چون خداوند در حق کسی ظلم نمی کند لکن مسئله ای که هست این است که چون در عالم دنیا همه کارها باید از طریق مسیر طبیعی دنبال شود، فلذا مطلبی که شما فرموده اید فقط با معجزه درست می شود که آن هم در زمان های خاصی به دست افراد خاصی برای هدف خاصی اتفاق می‌افتد. اما در موردی که فرموده اید، مقصر، مسئولین در رده‌های مختلف می باشند و نباید تقصیر مسئولین مربوطه را به گردن خداوند انداخت. اما بدانید در حال حاضر جایگاه آن کودک در نزد خداوند آنقدر زیبا و دوست داشتنی است که مسلماً هیچ کدام از آنها حاضر نیستند دوباره به این دنیا برگردند و آنچه که خداوند برایشان در نظر گرفته را رها نمایند.

سلام ان شالله خدا به شما سلامتی و اجر بدهد لطفا در مورد تربیت نوجوان باوجود این همه افراد بد و افکار بد در جامعه و فضای مجاری صحبت بعرمایید واقعا نیازمندیم واینکه راجع به سوال کد 413918 لازم است که نذری ادا کنم تا گرفتار بلا نشویم؟ بسیار در مورد پسرم و خوابی که دیدم نگرانم (کد: 413938)

باسمه تعالی

همانطور که گفته شد از جانب ایشان به شما نفعی خواهد رسید و یا بلعکس آن، یعنی اینکه از جانب شما به ایشان نفعی برسد محتمل است.
حتما کتاب نوجوان و جوان آقای فلسفی(ره) را مطالعه نمایید.

در صورتیکه پرسش خود را نیافته اید می توانید آنرا در این قسمت مطرح کنید. ( )
پست الکترونیک *
پرسش *
سن
جنسیت
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage

کد پیگیری *
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage