سلام، علما و مراجع با شاه مبارزه کردند چون معتقد بودند شاه اسلام را نابود می کند؟ به نظر شما ، حکومت شاه برای اسلام خطرناک بود یا حکومت به نام اسلام این عمامه به سرها؟ چرا امام بزرگوار واقعا قیام کرد ولی علما و مراجع فعلی به یک تدکر در کلاس درسشان یا منبرشان اکتفا می کنند؟ آیا اسلام در داخل ایران در خطر نیست؟ چرا مراجع کاری برای حفظ اسلام و دین جوانان و مردم نمی کنند؟ مگر نه این است که مردم به خاطر این حکومت اسلامی از دین رویگردان شده اند؟ استاد رایفی پور می گفت امام حسین ع را در کربلا شهید می کردند و فلانی در مکه جلسه داشت و به مردم مساله یاد می داد. حکایت مراجع فعلی و اساتید مذهبی و.. (کد: 424764)

باسمه تعالی

اینطور نیست که مراجع اعتراض نکنند. بلکه شما اگر به دفاتر یا به سایت آنها مراجعه کنید خواهید دید که آنها اعتراض می کنند لکن دولت اعتراض آنها را منعکس نمی کند.

سلام. لطفا جواب کد414647رو میخواستم؟ ممنون از لطفتون " (کد: 424763)

باسمه تعالی

پاسخ تعبیر خوابها فقط به ایمیلتان ارسال میشود. پاسخ شما نیز به ایمیلی که درج کرده بودید ارسال شده است. در صورت نیاز می توانید آدرس ایمیل دیگری ارسال کنید.

سلام استاد خسته نباشید خدا قوت. استرس زیادی دارن و برای صحبت کردن وحتی کنفرانس و دفاع از پایان نامه ترس از توپوق زدن با اینکه رشته درسی حقوقه وباید به نوعی در صحبت کردن تسلط داشته باشم اما فکر می کنم اینطور نیست لطفا کمک کنید ۲ دعایی برای قبولی در آزمون وکالت ۳ حتی خواب قبولی رو چند بار دیدم ۴برام دعا کنید تشکر (کد: 424761)

باسمه تعالی

1- حداقل هفته ای یک بار به زیارت حضرت عبد العظیم حسنی(ع) بروید تا اضطراب شما بعد از مدتی کاملاً از بین برود. هر روز دعای یستشیر را بخوانید و نیز خواندن سوره صف در هر روز را فراموش نکنید. اگر معصیتی انجام می دهید حتماً آن را ترک نمایید. روزی 400 مرتبه استغفار را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

2- ان شاء الله موفق خواهید شد. برای اینکه بدانید در آزمون موفق خواهید شد یا نه و یا به صلاح شما هست یا نه، تا آمدن جواب، روزی 100 مرتبه سوره توحید را بخوانید و نیز هر شب نماز غفیله بین نماز مغرب و عشاء و همچنین روزی 400 مرتبه استغفار فراموش نشود.

سلام قسمت واقعا وجود داره یانه؟مخصوصا توی ازدواج این سوال برای من مطرحه.من از کسی خوشم اومده که توی یک کلاسی یک جلسه استاوم بوده. من چجوری بتونم باهاش آشنابشم و اگر شرایطمون باهم اکی شد ازدواج کنیم.آیا باید بشینم ببینم قسمتم چیه.یا اینکه دعا بکنم که ایشون شوهرم بشه.واقعا میشه؟؟چه دعایی بخونم؟ (کد: 424759)

باسمه تعالی

مسئله قسمت چیزی نیست که پایه و اساسی داشته باشد بدین معنا که در ذهن عوام می باشد. بلکه شما باید برای ازدواج بعد از اینکه شکل ظاهری طرف را پسندیدید، باید شروع به تحقیق و مشورت پیرامون فرد مذکور نموده و جلسات متعددی در منزل با او داشته و راجع به مسائل گوناگونی با ایشان صحبت کنید تا اینکه به تفاهم برسید. همه اینها منوط به این است که اگر شما مونث باشید باید ببینید او به خواستگاری شما می آید یا نه. در غیر این صورت باید شخص ثالثی اطلاعات شما را به آن شخص مذکر بدهد تا او تصمیم برای خواستگاری بگیرد.

با سلام. برای رفع چشم زخم چه کاری باید انجام داد؟ یا چه سوره ای باید خواند؟ (کد: 424758)

باسمه تعالی

رجوع کنید به مبحث دعا (لینک) جلسات 34 الی 37.

سلام استاد خواستم نظر شما رو در رابطه با کتاب توتیای دیدگان شیخ عباس قمی در مورد زندگی نامه پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم بدانم 2 کتاب خوبی در مورد تاریخ ایران میخواستم (کد: 424757)

باسمه تعالی

کتاب فوق نه اینکه صددرصد بلکه هفتاد درصد خوب است ولی کتابهای جدیدتری آمده است مانند فروغ ابدیت و نیز تاریخ زندگی پیامبر اسلام نوشته هاشم رسولی محلاتی که اینها به نوعی بهتر نیز می باشند. در مورد تاریخ ایران می توانید به کتاب دو قرن سکوت نوشته آقای زرین کوب مراجعه نمایید.

در فرانسه افزایش سه درصدى قيمت بنزين موجب اعتراض مردم شدو عذرخواهى دولت را بدنبال داشت... در ایران رشد سيصد درصدى بنزين سکوت و ترس مردم را به دنبال داشت... بنظر استاد این خفت و خوارى ما ناشى از چیست؟ کاش اینقدر که بدنبال مسائل هزاران سال پیش باشیم کمى هم راجع به اگاهى حال حاضر مردم حرف بزنیم.... انفعال استاد و کلا موسسهٔ درقبال امور فعلى مردم سوال برانگیز هست... نظر استاد راجع به جهنم کنونى زندگى ملت ايران چیست.؟؟؟ ......لا اقل ازاده باشید... (کد: 424755)

باسمه تعالی

ما هر شنبه از ساعت 5:45 تا 7 راجع به همین مسائل صحبت می کنیم. ظاهراً شما در حالت خواب هستید و اِلّا اگر یک جلسه می آمدید می دیدید که چقدر این صحبت ها جالب و به درد اوضاع کنونی کشور می خورد.

دستوری قوی برای وسعت رزق وادای دین وقرض (کد: 424751)

باسمه تعالی

1- هر روز صبح آیات 26 و 27 سوره مبارکه آل عمران را بخوانید.
2- در همه سجده های نماز، ذکر مستحبی ای که در رساله های عملیه ذکر شده را بگویید.
3- هر روز 400 مرتبه استغفار کنید.
4- هر روز 300 مرتبه صلوات بفرستید.
5- هر روز سوره فتح را بخوانید.
بعد از 15 روز گزارش کار خود را بدهید.

با سلام برای خرید خانه چه اعمالی انجام دهیم و چه دعاهایی بخوانیم. (کد: 424750)

باسمه تعالی

تا چهل روز برنامه ده‌گانه هفتگی (لینک) را انجام دهید. بعد از ۱۵ روز گزارش کار خود را بدهید تا تغییری در برنامه شما داده شود.

با سلام. دوست دارم با امام زمان ارتباط برقرار کنم و با ایشان دوست شم و دیگه گناه نکنم میشه لطف کنید راهنمایی کنید؟؟؟ (کد: 424749)

باسمه تعالی

هر روز چند بار به آن حضرت(ع) توسل پیدا کنید. نحوه توسلات در مفاتیح الجنان در بخش توسلات به آن حضرت(ع) نوشته شده است.

در صورتیکه پرسش خود را نیافته اید می توانید آنرا در این قسمت مطرح کنید. ( )
توجه: سوالات مربوط به تعبیر خواب فقط به ایمیل ارسال می شود.
پست الکترونیک *
پرسش *
سن
جنسیت
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage

کد پیگیری *
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage