سلام ودرود بیکران۱-ما مردم عام ک هیچ اطلاعاتی از سیاست نداریم ورجال سیاسی را اصلن نمیشناسیم هنگام انتخابات چ تکلیفی داریم از چ روشی انتخاب درست انجام دهیم ؟؟۲-آیا گوش کردن ب سخنرانی هایه استاد و گوش کردن ب سوالات پرسش و پاسخ را میتوانم برای خودم کلاس اعتقادات ب حساب بیاورم یا حتما باید ب بیرون از منزل مراجعت کنم وداخل کلاس بنشینم ؟؟۳-آیا درست است ک هشتاد درصد دین سیاست است ؟ما واقعا باید در مورد سیاست اطلاعات داشته باشیم چون هر چقدر ک بیشتر از سیاست میفهمیم بیمسیولیتیه مسئولانمان برای ما آشکارتر میشود واین زجر دهنده است؟؟۴-شما ک دستتان میرسد چرا کاری نمیکنید ک آموزش پرورش تکانی ب خود دهد ودر کتابهایه درسی از مسایل عبادی اعتقادی حتی حق زن ومرد مطالب وپرسش وپاسخ بگنجاند آیا راهی است ک خود ماهم ب آموزش پرورش انتقاد کنیم؟؟بسیار بسیار مچکرم ک انقد صبورانه ب تمام سوالات پاسخ میدهید (کد: 413739)

باسمه تعالی

1- اگر کسی را نمی شناختید باید رأی سفید به صندوق بیندازید.

2- اگر میخواهید پرونده شما رسماً تکمیل شود، باید بر سر کلاس حضور به هم رسانید. اگر فقط می خواهید بر دانش خود بیافزاید، همان کاری که گفتید را انجام دهید.

3- چنین چیزی اشتباه است.

4- ما همانند شما دستمان به جایی نمی رسد و به جایی وصل نیستیم.
می توانید با هر منطقه ای که انتقاد دارید تماس گرفته و با مسئولین حراست یا مسئولین مربوطه انتقاد خود را در میان بگذارید.

باسلام از بنده در موسسه حقی ضایع شده نامه هم به مدیریت محترم نوشته ام،وقتی از معاونت آموزش خواستم پیگیری کنند از قول مدیریت به من پاسخ دادند به این چیزهای جزئی نمیپردازیم،سوال بنده این است در جایی که قرآن و احکام اسلامی و اعتقادات تدریس می شود و از مظلمه ناس سخن گفته می شود حق ه چند جزئی حق الناس هست یا خیر؟پیشنهاد:بنده نه تنها با سیاستهای دولت مخالفم بلکه هیچ وقت طرفداری نیز نکرده ام فقط عرض میکنم در سخنرانیها زمانی که به دولت تیکه انداخته می شود اول یه سوزن به خودمان بزنی بعد جوالدوز به دیگران چون حداقل تا جایی که این حقیر اطلاع دارم سیره و سنت پیامبر نیز اینطور بوده با تشکر (کد: 413738)

باسمه تعالی

اگر احساس میکنید از شما حقی ضایع شده است، روز پنج شنبه ساعت چهار و نیم بعد از ظهر به دفتر مدیریت مراجعه نموده و شخصاً با ایشان ملاقات کرده تا تضییع حق شما جبران شود.

باسلام و خداقوت لطفا راهنمایی بفرمایید برای افزایش و برکت رزق و روزی چیکار باید کنم؟ به شدت کار میکنم هم در اداره و هم بعد از ساعت کاری اما به شدت برای تامین معیشت روزمره به مشکل خوردم (کد: 413737)

باسمه تعالی

اعمال زیر را انجام دهید:
1- هر روز آیات ۲۶ و ۲۷ سوره مبارکه آل عمران را بخوانید. "قُلِ اللَّهُمَّ مالِكَ الْمُلْكِ ..."
2- در تمام سجده های نماز پس از ذکر سجده بگویید "يا خَيْرَ الْمَسْئُولينَ وَ يا خَيْرَ الْمُعْطينَ اُرْزُقْنى وَارْزُقْ عِيالى مِنْ فَضْلِكَ فَاِنَّكَ ذُوالْفَضْلِ الْعَظيمِ". (در رساله عملیه آمده است)
3- هر روز سوره فتح را بخوانید.
4- روزی ۴۰۰ مرتبه استغفار کنید. (صبح، ظهر، عصر و شب)
5- روزی ۳۰۰ مرتبه صلوات بفرستید.

با سلام. آیا اینکه شخصی تمام ثواب و اعمال نیک خود را هدیه کند به حضرت صاحب الزمان(ج) امکان دارد؟ اگر امکانش هست آیا هدیه تمام ثواب و حسنات کار درستی است؟ وقتی نیت کرد و هدیه کرد روز قیامت با چه اعمالی محشور میشود؟ باتشکر فراوان از استاد مخملباف. (کد: 413735)

باسمه تعالی

البته ایشان می تواند ثواب اعمال مستحبی خود را به آن حضرت هدیه نماید و اعمال واجب را به کسی نمی‌توان هدیه داد. بلکه اعمال واجب، انجام اوامر پروردگار است که توسط شخص باید انجام شود تا رفع تکلیف گردد. در بحارالانوار و نیز کتب حدیثی دیگر احادیثی از پیامبر(ص) و امامان نورانی (ع) ذکر شده است مبنی بر اینکه اگر کسی ثواب اعمال مستحبی خود را به شخص ثالثی هدیه نماید، خداوند از روی کرم خود، هم در نامه اعمال شخص و هم در نامه اعمال شخصی که به او هدیه شده، همزمان هر دو را ثبت می نماید.

بسمه الله الرحمن الرحیم سلام و درود یردانم برشما جناب همانطور ک گفتین دارم دعامیخونم و سخنرانیارو گوش میدم . *** (کد: 413731)

باسمه تعالی

شما هنوز برنامه تان به یک ماه نیز نرسیده است. به خاطر داشته باشید باید ۱۲۰ روز جهت تهذیب و پاکسازی روح اعمال مذکور را انجام دهید تا ان شاء الله به نتیجه مورد نظر برسید.

..... بابت سئوالات بی شمارم ازتون عذر میخوام کاملا حق باشماست ���� تمام تلاشمو میکنم ک صبور تر باشم براتون دعا میکنم سپاسگذارم بابت وقتی ک برامون میذارید (کد: 413728)

باسمه تعالی

اولاً حتما "بسم الله الرحمن الرحیم" را در تمام امور و برای هر کاری با صدای بلند ذکر نمایید و از آن غفلت نکنید.
ثانیاً مبحث توحید (لینک - بخش سخنرانی ها در سایت) را تا آخر آن گوش داده و گزارش آن را به ما بدهید.

سلام وقتتون به خیر -چند شب پیش خودم در خواب دیدم تمام دندانهایم افتاد ، خیلی در حالت خواب ناراحت شدم. در مورد خواب با کسی صحبتی نکردم بلافاصه شب بعدش همسرم هم نیز خواب دید که دندانش در خواب افتاده است و صبح روز بعد به من گفت که دیشب چنبن خوابی دیدم. میخواستم از حضورتون تعبیر آن را بپرسم. سپاسگزارم . (کد: 413727)

باسمه تعالی

اولاً حتماً یک صله رحم، هم خودتان و هم همسرتان به جای آورید.
ثانیاً خوابتان را برای کسی تعریف نکنید.
ثالثاً اگر در بین اقوام و خویشان بیماری دارید حتما برای او یک قربانی بکنند (توسط خانواده خودشان).
رابعاً خودتان نیز گوسفندی با وزن بالا که به مانند قوچ باشد گرفته و ذبح نمایید و نیت آن را رفع بلا از خود، همسر و خانواده قرار دهید. گوسفند را پس از ذبح بین فقرای واقعی تقسیم نمایید.
خامساً تا پایان ماه صفر هر روز دعای "یا شدید القوای" را خود و همسرتان بخوانید.
سادساً خود و همسرتان تا پایان سال هر روز چهارصد مرتبه استغفار نمایید.

سلام خدا قوت تا به حال چند بار در خواب دیده ام که هر بار چیزی را که برایم خیلی مهم است را به یک اقایی می سپارم ودر خواب اورا امین وامانتدار می دانم لطفا بفرمایید تعبیر این خوابها چیست سپاسگزارم (خانم مجرد ) (کد: 413726)

باسمه تعالی

به خواستگاران خود بی جهت جواب منفی ندهید. شما در آینده ای نه چندان دور، ان شاء الله ازدواج خواهید کرد. سعی کنید با مشورت و تحقیق این مسیر را به درستی انتخاب کنید و دارای خانواده بشوید ان شاء الله. 

سلام. خواب دیدم با علما همسفره شدم و در حال غذا خوردن باهاشون هستم.ویکی از مراجع می شناختمش منو دعوت کرد برم پیشش.من خیلی آهسته غذا می‌خوردم که همه از سفره بلند شدن و رفتن (کد: 413724)

باسمه تعالی

خواب خوبی است لکن شما مجالس علمی را ترک کرده و از نعماتی که خداوند پیرامون شما از نظر معنوی گذاشته است استفاده کامل نمی‌کنید. استفاده های شما متاسفانه ناقص است. سعی کنید آنها را کامل نمایید. 

من در دفعات بسیار برخورد کردم که ایراد گرفته میشود که چرا میقان القرآن از کتب استاد نیکوصفت استفاده میکند هم در محتویات کتب و هم در سواد و علم و توانایی ایشون لطفا طوری جواب دهید که هم خودم قانع شوم و هم بتوانم آن ها را قانع کنم (کد: 413722)

باسمه تعالی

چرا استفاده نکنیم وقتی مشخص باشد ایشان در علومی وارد شده‌اند که افراد دیگر یا وارد نشده اند و یا کمتر وارد شده اند و نتوانسته¬اند آنگونه که ایشان مطلب را به مخاطب تفهیم می نماید، تفهیم نمایند.
اگر شما در اعتقادات و علم کلام کتاب یا جزوه ای دارید که به مانند جزوات ایشان کاملا رسا و قابل فهم می باشند و مطلب را منطبق با شرع و عقل مطرح کرده‌اند، حتما برای ما بیاورید تا از آنها استفاده نماییم. آنچه که از مرحوم علامه نیکوصفت -رحمت الله علیه- اکنون شما می‌بینید فقط یک بیستم از تألیفات ایشان می باشد.

در صورتیکه پرسش خود را نیافته اید می توانید آنرا در این قسمت مطرح کنید. ( )
پست الکترونیک *
پرسش *
سن
جنسیت
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage

کد پیگیری *
کد امنیتی زیر را وارد کنید.
CaptchaImage