جشن روز عید غدیر خم در موسسه میقات القرآن

 

پنجاه و دومین سالگرد تاسیس مؤسسه فرهنگی آموزش قرآن و تجوید میقات القرآن هشتم شهریور همزمان با روز غدیر خم برگزار شد. در ابتدای این مراسم قاری نوجوان محمد امین نوروزی به تلاوت آیاتی از قرآن پرداخت و در ادامه گروه همخوانی بقیه الله از جلسه قرآن گلستان آیاتی را همخوانی کردند.

سپس محمد طاها نوروزی مداح نوجوان به اجرای قطعه‌ای پرداخت و در بخش نخست از مسئولین برگزیده شعب تجلیل به عمل آمد. در بخش دیگر این مراسم گروه سرود الزهرا از شعبه ثامن الائمه(ع) به اجرای قطعه‌ای در وصف مولای متقیان حضرت علی (ع) پرداختند و سپس دانشنامه کارشناسی پنج تن از معلمان جدید مؤسسه همراه با اعطای تندیس، مدال و دانشنامه کارشناسی انجام شد. در ادامه گروه تواشیح رضوان از جلسه حصارک کرج به اجرای برنامه پرداختند و مسابقه قرائت تقلیدی میان نوجوانان برگزار شد.

در ادامه این مراسم گروه سرود نور از جلسه چهارده معصوم (ع) پاکدشت به همخوانی پرداختند و سپس مسابقه حضور ذهن میان حضار برگزار شد و بعد از آن حاج محسن احدی با مداحی بسیار زیبای خود مجلس را به فیض رساندند. در پایان جناب استاد مخملباف مدیر مؤسسه به ارائه گزارشی از فعالیت 52 ساله مؤسسه پرداخت و اجرای مراسم عقد اخوت حسن ختام این مراسم بود.   

زمان انتشار : شنبه 10 شهریور 1397 9:45