یادداشت جناب استاد مخملباف
یادداشت جناب استاد مخملباف

با توجه به مشکلات تنفسی ناشی از بیماری کرونا، جناب استاد مخملباف فعلا قادر به صحبت کردن نمی‌باشند، لذا ایشان یادداشتی را برای دوستان مرقوم فرموده‌اند که متن آن به شرح زیر است:

 

باسمه تعالی

با سلام و درود به محضر مبارک امام عصر ارواحنا فداه و سلام خالصانه به محضر اساتید و مدرسین و مسئولین و کادرهای اجرایی میقات القرآن، بنده از شب لیلة الرغائب پس از اجرای برنامه دیگر نتوانستم بر روی پای خود بایستم و از آن زمان تا کنون که حدود ۱۷ روز می‌باشد پس از حضور در بیمارستان با دستور پزشک حاضر به‌صورت قرنطینه کامل در منزل به سر می‌برم. البته با مصرف داروهای مختلف که متاسفانه معده بیمار اینجانب را نیز تحت تاثیر قرار داده‌اند. اینکه چگونه شب به صبح و بالعکس می‌شود فقط خداوند آگاه است. آنقدر فشار بیماری زیاد است که نمازها را نشسته و در حداقل ممکن و نیز از هرگونه خواندن دعا و غیره تقریباً محرومم.

چند خواهش دارم:

- اول اینکه مسیر دعا را برای شفای همه بیماران این بیماری همچنان فعال نگاه دارید.

- دوم اینکه ۴۰ روز زیارت عاشورا با صد لعن و سلام و نیز هر روز ۷۰ مرتبه سوره حمد و خواندن دعای مجیر بسیار نافع است. همچنین روزی ۴۰۰ مرتبه استغفار.

- سوم اینکه خواهش می‌کنم به هیچ وجه با تلفن اینجانب تماس نگیرید، چون نمی‌توانم پاسخگو باشم.

- چهارم اینکه هرگونه اطلاع از حال اینجانب از طریق سایت و تلگرام مؤسسه به سمع و نظر دوستان می‌رسد و جناب آقای زرگران موارد را دنبال می‌کنند.

- پنجم: غیر از بنده آقایان رضایی‌پور، شهرابی، پالشی، موسوی و بعضی دیگر درگیر این بیماری هستند، فلذا از آنان نیز به نحو احسن احوالپرسی شده و برایشان بسیار دعا کنید.

همه شما را دوست دارم، با آرزوی دیدار مجدد

مرتضی مخملباف - ۹۸/۱۲/۲۵

زمان انتشار : دوشنبه 26 اسفند 1398 16:25